Õpetajad
Õpetajad
Meie õpetajad on lauljate sõbrad ning rõõmsad kaasteelised. Õpetajate kontaktandmed leiate menüüst Kontakti alt.
Külli Lokko
Koorikooli looja ja juht, dirigent
Ele Millistfer
Kaisa Lillepuu
Muusik ja laulja
Anne-Mai Tevahi
Näitleja ja luuletaja
Anne-Mai elu kuulub loomingule. Luule, teater ja kunst – ta tegeleb kõige loomingulisega, mis teda puudutab ja kõnetab. Aastast 2013 on ta peamiselt tegelenud teatriga nii näitleja kui kunstnikuna. Samal ajal kirjutab Anne-Mai tekste ja luuletusi erinevate projektide ja etenduste jaoks, näiteks Tartumaa tantsupeo „Hingepuu“ ja „Vaba Sada“ ning Peipsi Romantika jaoks. Samuti on Anne-Mai luuletusi viisistatud lauludeks. Näitlejana on Anne-Mai loominguline CV päris pikk, ta on mänginud erinevate Eesti teatrite lavadel, osalenud telereklaamides ja muusikavideodes. Aastal 2018 sai teoks Anne-Mai suur unistus ja ta avaldas oma esimese luulekogu „Puudutatav“.
Kristiin Kulpson
Tantsija ja tantsuõpetaja
Kristiin on tantsulusti ning energiat täis tantsuõpetaja ning tantsija. Oma tantsuhariduse on ta omandanud Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal. Ta on osalenud mitmetes tantsulistes projektides nii kontsertlavadel, teleekraanil kui ka moelavadel. Praeguseks õpetab Kristiin tantsijaid üle Eesti. Ta armastab olla mitmekülgne just tantsustiilide poolest – igapäevaselt juhendab ta show-, kaasaegset, cheer- ja rahvatantsu, urban-stiilis tantsu ning kõigele lisaks viib läbi ka fitness-treeninguid. Ta on täiendanud ennast mitmetes töötubades nii Eestis kui ka Ameerikas. Kristiini eesmärk ning unistus on käia end aeg-ajalt harimas Ameerikas, Los Angeleses – seal on koht, kus tema unistused elavad. Kristiin ise on öelnud, et ta on ühendanud oma kire, hobi ja töö ning ta armastab töötada loominguliste ning inspireerivate inimestega.
Teele Pehk
Tantsija ja tantsuõpetaja
Oma esimesed tantsukingad pani Teele jalga juba kuueaastaselt, kui otsustas liituda võistlustantsuklubiga Maarja. Võistlustantsust saadud kogemused andsid talle aimu, mida tants endast tegelikult kujutab ning saadud vundamendile toetub Teele tantsijana tänaseni. Viimase kahekümne aasta jooksul on Teele lisaks võistlustantsule tegelenud nii rahvatantsu, balleti, showtantsu kui ka cheerleading-uga, kahte viimast on ta ka ise juhendanud. Huvi muusikalide ja koreograafia vastu leidis noor treener E STuudios lauldes ning erinevates tantsulistes projektides kaasa tehes. Teele usub, et tõeline esineja pakatab särast ja enesekindlusest ning just neid omadusi soovib ta arendada ka oma õpilastes.
Tants teeb muusika nähtavaks!
Roosi Rõõmusaare
Lauluõpetaja
Kärt Sepp
Laulja, hääleseadja ja laulu- ja improvisatsiooniõpetaja
Kärt on lõpetanud Georg Otsa nimelisse Muusikakooli pop-jazzlaulu eriala laulja Silvi Vraidi juhendamisel ning Viljandi Kultuuriakadeemia koolimuusika eriala hääleseadja Sirje Medelli juhendamisel. Kaasaegse hääleimprovisatsiooni magistriõpingud kulgesid nii Saksamaal
Leipzigis, Felix Mendelssohn Bartholdy nimelises Muusika- ja Teatriakadeemias, kui ka Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, professorite Anne-Liis Polli, Anto Petti ja Tilo Augsteni juhendamisel.
Lauljana on ta teinud ja teeb koostööd paljude eesti ja välismaiste muusikutega. “Koos perega asutasime 2014 aastal Suure-Jaani Muusikastuudio, kus koordineerin õppetööd ja õpetan lastele laulmist ning loomulikku häälekasutust. Alates 2021 aastast teen kaasa hääleimprovisatsiooni projektis “ImproVoc”.”
“Usun, et laulmine on üks isiklikumaid eneseväljendusviise, mille teeb unikaalseks laulja oskus ja julgus kasutada oma isikupärast häält. Selleks, et laul tõuseks lendu, julgustan ja juhendan õpilasi otsima, leidma ja kasutama loovalt oma loomulikku häält, mõistma meloodiaid ja laulutekste ning looma oma lugusid.”
Helin Karja
Klaveriõpetaja
Helin on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli ning Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia klaveri erialal. Ta on esinenud kontsertmeistri ja solistina Eestis, Soomes, Taanis, Rootsis, Saksamaal, Belgias, Prantsusmaal. Klaverimängijaid on Helin koolitanud Tõrva ja Valga Muusikakoolis nüüdseks mitu põlvkonda. Samuti on ta juhendanud pop-jazz ansambleid, kes on korjanud auhindu konkurssidel-festivalidel ja kust on mitmed noored leidnud oma tee muusikasse.
Helin on veendunud, et klaveri õppimine annab vajalikke oskusi kogu eluks, arendab last intellektuaalselt ja kujundab harjumust raskusi ületada.
Kertu Zahharov
Olen pärit Ida-Virumaalt, lõpetanud Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi ja Heino Elleri Muusikakooli pärimusmuusika erialal. Äsja algasid minu õpingud Tartu Ülikoolis eesti ja soome-ugri keeleteaduse erialal. Muusika on minu elus juba päris väiksest peale, esimesed laulud laulsin 3-4 aastasena koos vanaisaga. Musitseerimine on minu jaoks alati väga loogiline olnud – see on parim viis eneseväljenduseks. Tänaseks on minu südame võitnud pärimusmuusika, see on end minu hinge külge tugevasti kinnitanud. Minu jaoks on pärimusmuusika uurimine, avastamine ja mängimine kõige suurem rahu ja vabanemine. Tahan aidata eesti pärimusel elus püsida ja seda edasi kanda, samuti huvitun ka väljamaade pärimusmuusikast. Olen olnud juba pikemalt eraõpetaja, jaganud oma teadmisi lasteaias muusikaõpetajana ja koolis pilliõpetajana ning osalenud paljudes muusikalaagrites nii Eestis kui ka välismaal. Kuigi minu põhipilliks on viiul, armastan ka paljude teiste pillidega musitseerimist ja laulmist.