Õpetajad

Meie õpetajad on lauljate sõbrad ning rõõmsad kaasteelised. Õpetajate kontaktandmed leiate menüüst Kontakti alt.

Külli Lokko

Koorikooli looja ja juht, dirigent 

Külli Lokko
Külli Lokko CV-sse mahub 30 aastat tööd erinevate laste- ja noortekooridega, 33 välisreisi ja nende korraldamine neljas erinevas maailmajaos, 38 võistluskategooriat erinevatel rahvusvahelistel koorikonkurssidel ning sajad kontserdid Eestis ja kaugemal. Külli “raskekahurväeks” on täna E STuudio noortekoor ning Elleri tütarlastekoor, kes mõlemad on ka Tartu linna esinduskoorid. Selle väega on võidetud Corki koorikonkurss Iirimaal, esinetud New Yorgi kuulsal Carnegie Halli laval, saavutatud Grand Prix (üldvõit) Euroopa karikasarja Seghizzi koorikonkursil Itaalias, võidetud vabariikliku segakooride võistulaulmine “Tuljak”, saavutatud üldvõit Derry koorikonkursil ning pälvitud Grand Prix XIV Eesti Kammerkooride Festivalil. See ongi koos kasvamine, mille eest on Külli oma lauljatele väga tänulik. Aga tema soov on kasvada veel. Kuidas ja miks? Külli on pikka aega kandnud hinges lubadust oma isale, kes oli aastakümneid hea ja lugupeetud koolijuht, et viib ellu ühe mõtte ja loob kunagi oma koori- ja tantsukooli. Külli isa oli väga julgustav ja arvas, et see soov läheb kunagi täide. Nüüd, kui isa vaatab tema rändamisi ja tööd juba ammu kusagilt pilvepiirilt, loobki Külli unistatud kooli oma parimate kaaslastega, kes on tema kõrval ja mitte seljataga, et veel enam koos kasvada.

Ele Millistfer

Lauluõpetaja ja näitleja
super truper
Ele Millistfer on laulja, muusikaliartist ja lauluõpetaja, kes on osalenud muusikalides „Miss Saigon”, „Oliver” (Nancy), „Rent” (Mimi), „Draakon” (Elsa). Ta on mänginud Sheela rolli muusikalis „Hair” rahvusvahelistes truppides Saksamaal, Taanis ja Rootsis. Muusikalis „Les Miserables” on Ele loonud kaks suurepärast rolli kolmes eri lavastuses: Fantine 2017. aastal Vanemuise teatris esietendunud ja ka praegu mängukavas olevas lavastuses, 2013/2014 hooajal Tampere Teatris ning Eponine´i roll 2001. aastal Tallinna Linnahallis. Veel näeb teda Vanemuise laval muusikalis „Mamma mia!“ Donnana ning 2018. aasta novembris esietenduvas muusikalis „Kaunitar ja koletis” proua Teekannu rollis. Ele on laulnud festivalidel Jazzkaar, Pärnu Jazz, Pori Jazz jt. Ta kirjutab ja esitab omaloomingut, pop- ja jazzmuusikat. Õpetajana on Ele töötanud Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide koolis, Maardu Kunstide koolis ja Viljandi Muusikakoolis. Hetkel on ta lauluõpetaja ja lasteteatri juhendaja Suure-Jaani Muusikastuudios ja juhendab Pilistvere koguduse Noorteansamblit.
Helen Kirsi
Lauluõpetaja, koormeister, hääleseadja ning laulja
Helen Kirsi
Helen on olnud muusika sees kogu oma elu, õieti ei mäletagi ta aega, mil tema ümber ei oleks lauldud või pilli mängitud. Heleni muusikuks kasvamise tee sai alguse Rakvere Muusikakoolis viiuli erialal õppides. Helen on paljud kaasteelised ja ka eluaegsed sõbrad saanud Heino Elleri nimelisest Tartu muusikakoolist, kus ta õppis rütmimuusika laulu erialal. Esialgsed arglikud katsetused oma tee leidmiseks said alguse just seal. Suurem huvi ja võib öelda, et ka fanatism lauluõpetuse vastu tekkis Helenil Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Sirje Medelli ja Leelo Talviku käe all õppides. Nende professionaalsus ja teadmistepagas on palju kujundanud Heleni oskusi muusiku ja lauluõpetajana. Helen töötab lauluõpetajana Otepää Muusikakoolis ja Palamuse Laulustuudios. Suure osa tema elust moodustab Kammerkoor Helü, mille armsad lauljad lubavad tal iganädalaselt neile öelda, mida ja kuidas nad teha võiksid, et hääl kenasti välja tuleks. Selle aasta aprillis oli Helenil suur au kujundada Kalli Pikase tantsulavastuse “Sinine” muusikaline pool. Täiesti uus maailm täis liikumist, rütme ja eneseleidmist. Põnevaks väljakutseks kujuneb augustis Palamusel etenduv laste- ja noortemuusikal “Kullaketrajad”, mille muusika autoriks on samuti Helen. Huvitavad tegemised, inspireerivad inimesed ja armastus muusika, laulu ja lava vastu on teinud Helenist tänase inimese, mille üle on Helen väga tänulik.
Andre Laine

Tantsuõpetaja, tantsija, tantsude lavastaja ning liikumisjuht

50247471_10210730224811351_5796146614645030912_n

Andre on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tantsukunsti eriala ega kujuta oma elu ilma tantsuta ette. Andre on Põlvamaal tantsujuhina ja -loojana tegutsenud üle 15 aasta. Viimased 12 aastat on ta töötanud ka Põlvas Meie Stuudios tantsuõpetajana. Hetkel on Andre enda ümber koondanud tugeva tuumiku noori tantsujuhte Lõuna-Eestis, kellega käsikäes on ellu kutsutud mitmeid toredaid maakondlikke ja vabariiklikke suurüritusi nagu Kagu-Eesti tantsupidu, vabariiklik tantsutüdrukute festival-võistlus, iga-aastased suvelaagrid, mis ei ole suunatud ainult noortele, vaid kus osalevad igas vanuses tantsijad. Andre puhul on ühendatud töö ja hobi. Lisaks on tal kogu aeg käsil üks või mitu projekti: kontsert, festival, tantsupidu vm. Ta on tohutu ideede generaator – lisaks oma üritustele pakub ta huvitavaid mõtteid kõigile, kes oma murega tema poole pöörduvad. Andre on koreograafiat teinud mitmetele muusikalidele, nagu “Shrek”, “Karlsson katuselt”, “Mamma mia”. Kahelt maailmameistrivõistlustelt on tagasi tuldud hõbemedaliga. Andre motoks on “tantsides läbi elu”.

Kaisa Lillepuu

Muusik ja  laulja 

KaisaLillepuu
Kaisa Lillepuu on Pärnust pärit lauljatar, kes alustas laulmisega lauluõpetaja Toomas Volli käe all. Aastal 2013 lõpetas ta Heino Elleri nimelise Tartu muusikakooli pop/jazz laulu erialal, kus tema õpetajaks oli Ursel Oja. 2013. aasta sügisel asus ta õppima Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemiasse jazzlaulu erialale. Kaisa on kuulunud ansambli Wilhelm koosseisu aastatel 2013-2015, samuti on ta kaasa teinud Estonian Voicese, Mixtet ja ka vokaalansambli Mirt ridades. Vabal hetkedel meeldib Kaisale end looduses laadimas käia.

Anne-Mai Tevahi

Näitleja ja luuletaja

Anne-Mai elu kuulub  loomingule. Luule, teater ja kunst – ta tegeleb kõige loomingulisega, mis teda puudutab ja kõnetab. Aastast 2013 on ta peamiselt tegelenud teatriga nii näitleja kui kunstnikuna. Samal ajal kirjutab Anne-Mai  tekste ja luuletusi erinevate projektide ja etenduste jaoks,  näiteks Tartumaa tantsupeo „Hingepuu“ ja „Vaba Sada“ ning Peipsi Romantika jaoks. Samuti on Anne-Mai luuletusi viisistatud lauludeks.  Näitlejana on Anne-Mai loominguline CV päris pikk, ta on mänginud erinevate Eesti teatrite lavadel, osalenud telereklaamides ja muusikavideodes. Aastal 2018 sai teoks Anne-Mai suur unistus ja ta avaldas oma esimese luulekogu „Puudutatav“.

Kristo Toots

Näitleja ja lavastaja

Hariduse on Kristo  saanud Eesti Humanitaarinstituudis, mille ta lõpetas 2001. aastal, sellest ajast saadik on Kristo  erinevates lavastustes mänginud näitlejana kui ka lavastanud. Erinevate lavastuste nimekiri, milles Kristo on kaasa löönud, on päris pikk, näiteks Theatrumis Lembit Petersoni lavastused “Antigone”, “Linn” ja “Hamlet”, Ugalas “Cipollino seiklused”, Vanemuises “Kessu ja Tripp”, “Ninasarvik Otto”, Georg Malviuse lavastatud “Ooperifantoom” ja “Grease”, kus Kristo osales lavasaja assistendina. Teatri Kodus on ta mänginud Leino Rei lavastuses “Öö mänguasjamuuseumis” ja lavastanud “Raha-haa-haa ehk Naerumaa printsess”. Lisaks tööd Emajõe Suveteatris “Jumalaema kiriku kellamees” ning “Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili”, samuti Miksteatri lavastustes “Saabastega kass” , “Telefonilood”, “Nähtamatu poiss” ja “Madlike“.  Laste ja noorte õpetamisega on Kristo kokku puutunud alates 1995. aastast.  Noorte inimeste siirus, loovus, positiivne energia ja teotahe on Kristo jaoks sütitav ja kaasahaarav. 

Kristiin Kulpson

Tantsija ja tantsuõpetaja

Kristiin on tantsulusti ning energiat täis tantsuõpetaja ning tantsija. Oma tantsuhariduse on ta omandanud Viljandi Kultuuriakadeemias tantsukunsti erialal. Ta on osalenud mitmetes tantsulistes projektides nii kontsertlavadel, teleekraanil kui ka moelavadel. Praeguseks õpetab Kristiin tantsijaid üle Eesti.  Ta armastab olla mitmekülgne just tantsustiilide poolest – igapäevaselt juhendab ta show-, kaasaegset, cheer- ja rahvatantsu, urban-stiilis tantsu ning kõigele lisaks viib läbi ka fitness-treeninguid. Ta on täiendanud ennast mitmetes töötubades nii Eestis kui ka Ameerikas. Kristiini eesmärk ning unistus on käia end aeg-ajalt  harimas Ameerikas, Los Angeleses – seal on koht, kus tema unistused elavad. Kristiin ise on öelnud, et ta on ühendanud oma kire, hobi ja töö ning ta armastab töötada loominguliste ning inspireerivate inimestega.

Teele Pehk

Tantsija ja tantsuõpetaja

Oma esimesed tantsukingad pani Teele jalga juba kuueaastaselt, kui otsustas liituda võistlustantsuklubiga Maarja. Võistlustantsust saadud kogemused andsid talle aimu, mida tants endast tegelikult kujutab ning saadud vundamendile toetub Teele tantsijana tänaseni. Viimase kahekümne aasta jooksul on Teele lisaks võistlustantsule tegelenud nii rahvatantsu, balleti, showtantsu kui ka cheerleading-uga,  kahte viimast on ta ka ise juhendanud. Huvi muusikalide ja koreograafia vastu leidis noor treener E STuudios lauldes ning erinevates tantsulistes projektides kaasa tehes. Teele usub, et tõeline esineja pakatab särast ja enesekindlusest ning just neid omadusi soovib ta arendada ka oma õpilastes.
Tants teeb muusika nähtavaks!

Karoliine-Lisette Kõiv

Muusik ja ukuleleõpetaja

Karoliine-Lisette Kõiv on lõpetanud Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi, lastemuusikakooli ning omandanud pärimusmuusika viiuldaja paberid Heino Elleri nimelises Tartu Muusikakoolis. Hetkel täiendab ta ennast Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias. Karoliine jaoks on muusika sama, mis hingamine, tema teekond muusikas algas juba varases eas ja esimesteks muusikalisteks väljendusteks saidki laulmine ja viiulimäng. Hiljem on ta õppinud kitarri Eero Siivo käe all ning iseseisvalt ka ukulelemängu. Karoliinet saab kuulda ja näha kollektiivides Trio Viuväuvau, duo Traat, ansambel Hõbe ning vahel ka sooloartistina. Samuti on Karoliine läbinud August Pulsti õpistu etno juhendate koolituse. Karoliine teeb oma parima, et õpilased puutuksid tunnis kokku erinevate muusikastiilide ning võtetega, tundes samal ajal rõõmu arengust ning lõbusast enesearendamisest.